background
Aktualitātesarrow
Testē semināru!
discount

Testē semināru!

05.02.2013

2013. gadu mācību centrs „BUTS” turpina ar aizraujošām akcijām, kas paver jaunas iespējas Jūsu uzņēmumu izaugsmei! „Testē semināru” – tā ir vienreizēja iespēja iepazīt jaunus pedagogus, praktiskas darba metodes, nestandarta risinājumus un grandiozas attīstības iespējas! Pievienojies arī Tu savam izaugsmes centram!

Mēs no sirds priecājamies par mūsu klientiem, sadarbības partneriem un draugiem, kas ir bijuši un ir kopā ar mums gan vasarā, gan rudenī, gan ziemā. Mēs esam gandarīti, ka mūsu sniegtās zināšanas veicina Jūsu uzņēmumu attīstību, bet Jūsu panākumi priecē mūsu sirdis. 

     

Novērtējot esošos rezultātus, mēs vēlamies turpināt mainīties līdzi laikam, tādējādi, no sirds priecājamies par esošo iespēju iepazīstināt Jūs ar mūsu jaunāko akciju „Testē semināru”.

Mācību centrs „BUTS” ik gadu aktīvi analizē tirgu un meklē efektīvākos risinājumus uzņēmumiem, tieši tādēļ tiek radīti daudzi jauni projekti, semināri un kursi. Ik mēnesi vismaz viens mūsu sadarbības partneris tiks aicināts piedalīties jaunākajos semināros, kursos par nebijušām cenām.

Ja arī Jūsu uzņēmums ir mūsu draugs, sadarbības partneris vai klients, droši sūtiet mums (seminari@buts.lv) savu pieteikumu, lai tādējādi vairotu savas iespējas saņemt līdz pat 80% lielu atlaidi uz akciju „Testē semināru”!

Piesakoties uz akciju „Testē semināru” lūdzam norādīt:
Uzņēmuma nosaukumu
Uzņēmuma adresi 
Kontaktpersonu
Kontakttālruni 
E-pastu 


Mācību centrs „BUTS” aicina Jūs pievienoties mūsu draugu lokam, jo būt draugos ar „BUTS” ir ne tikai perspektīvi, bet arī izdevīgi!

Ar cieņu,
Jūsu mācību centra „BUTS”
Korporatīvo klientu nodaļas kolektīvs

T.+371 67408204
M. +371 26634173
E-pasts: seminari@buts.lv

atpakaļ