background
Aktualitātesarrow
Šūšanas prasmes - gandarījums un jaunrade!

Šūšanas prasmes - gandarījums un jaunrade!

28.07.2016

Laika periodā no sniegotas un aukstas ziemas dienas 25.02.2016. līdz viskarstākajai vasaras dienai 14.07.2016. Gulbenes filiālē 1 reizi nedēļā pulcējās jaukas dāmas, kurām patīk iegrimt šūšanas noslēpumu pasaulē. Interesentes apguva kursu Šūšanas pamatprasmes vieglā apģērba izgatavošanā. Kursu vadīja un dalījās ar savu bagātīgo praktiskā darba pieredzi un mākslinieces talantu pedagoģe un māksliniece Ilze Šuļja.

     Dāmas apguva šūšanas iemaņas no pašiem pirmsākumiem līdz pat gataviem tērpiem ( skat.foto).
Tika pagūtas zināšanas par dažādiem izmantojamiem materiāliem, gatavotas piegrieztnes, noņemti mēri un galvenais , tapa lieliski apģērbi pašām, kuri neatkārtojas un ir tikai 1 unikālā eksemplārā. Kursu laikā bija izgatavoti gan bērnu apģērbi, trikotāžas blūzes, kleitas, bikses, tunikas, svārki.

     Kursu laikā varēja iegūt zināšanas ne tikai no paša sākuma, bet arī papildināt esošās šūšanas prasmes, jo arī šūšanā tehnoloģijas mainās, nāk klāt dažādi palīgmateriāli. To visu pedagoģe Ilze Šuļja mācīja pielietot un izmantot praksē .Ja kāds ir jau šuvis pašmācības ceļā, tad kursos  arī var apgūt daudzu specifiskus šūšanas knifus- tā atzina gan pasniedzēja, gan arī kursantes.

    Kursu noslēgumā tapa fotosesija ar radītajiem tērpiem un katra kursante saņēma mācību centra BUTS sertifikātu, kuru pasniedza Gulbenes filiāles vadītāja Sarmīte Deksne. Prieks par skaistajiem tērpiem bija gan pašām kursantēm – Vitijai Kažočiņai, Inesei Ozolai un Inesei Šēperi, gan pasniedzējai I. Šuļjai, gan filiāles vadītājai S. Deksnei.

    Kursantes priecājās ne tikai par labi padarīto darbu kursu laikā, bet arī par skaistajiem BUTA sertifikātiem.

     
atpakaļ