background
Aktualitātesarrow
Jaunie UGUNSDROŠĪBAS NOTEIKUMI – vai esat gatavi?

Jaunie UGUNSDROŠĪBAS NOTEIKUMI – vai esat gatavi?

15.09.2016

Mācību centrs „BUTS” atgādina, ka ir stājušies spēkā 19.04.2016. MK noteikumi Nr. 238 „Ugunsdrošības noteikumi”, par ugunsdrošību atbildīgajiem darbiniekiem, personām, kurām jāizstrādā rīcības plāns ugunsgrēka gadījumam un ugunsdrošības instrukcija. Šīm personām, kuras veic ugunsdrošības instruktāžu nepieciešama profesionālā izglītība ugunsdrošībā vai apmācība ugunsdrošības jomā.

Šo noteikumu apgūšana un ievērošana nodrošina uzņēmuma pilnvērtīgu darboties spēju un var glābt dzīvības ārkārtas situācijās. Mācību centra „BUTS” „atbildīgo personu par ugunsdrošību”  apmācību risinājumi ir pieejami lielākajās Latvijas pilsētās. Kā piemēru sniedzam nelielu ieskatu apmācību procesā Jelgavas filiālē:

Jelgavas filiāle aktīvi palīdz realizēt MK noteikumos paredzētās prasības atbildīgo personu par ugunsdrošību apmācībai. Regulāri tiek veidotas grupas šajās programmās, iekļaujot arī praktiskās dzēšanas apmācības. Programmas norises laiku iespējams pielāgot klienta iespējām un vajadzībām.

Aicinām uzņēmumus un iestādes, kā arī citus darba devējus un veicējus, pievērst uzmanību šiem noteikumiem, izvērtēt savu darbinieku sagatavotības un apmācību pakāpi, un pieteikties mācībām.


Rūpēsimies par savu, savu darbinieku un īpašuma drošību!

atpakaļ