background
Aktualitātesarrow
Kādēļ un kā kļūt par frizieri?
attention

Kādēļ un kā kļūt par frizieri?

02.08.2013

Zinību mēnesis vairs nav aiz kalniem. Arī mācību centrs „BUTS” tam sagatavojies! Vērojot pēdējā laika tendences skaistumkopšanas jomā, kā arī Latvijas darba tirgus iezīmes, mācību centra „BUTS” Rīgas filiālē Meža ielā 7 ir iespēja apgūt friziera profesiju!

Latvijā esot visskaistākās sievietes?! – Tas tiesa! Sievietes rūpējas par savu izskatu, tēlu, apģērbu un arī matiem. Un kas gan ir sieviešu skaistākā rota, ja ne mati? Šī iemesla dēļ profesionāliem frizieriem darāmā netrūkst. Vai arī Tu vēlies kļūt par kvalificētu frizieri un palīdzēt latviešu sievietēm cildeni nest tām piedēvēto kroni? Lieliski!
Mēs Tev sniegsim nepieciešamās zināšanas un prasmes! Apgūsti jaunākās paaudzes friziera darba specifikai atbilstošus risinājumus un kļūsti par pieprasītu speciālistu!

Iepriecinoša ziņa! – Mācību centra „BUTS” un veikala skaistumkopšanas speciālistiem „SALON LINE” sadarbības rezultātā izglītojamiem tiek piedāvāta nebijusi iespēja - saņemt ievērojamas atlaides matu skaistumkopšanas produktiem! Tas nozīmē, ka Tev būs iespēja ne tikai apgūt augstvērtīgas jaunākās paaudzes zināšanas un prasmes veidojot, griežot, pieaudzējot, krāsojot, ķīmiski apstrādājot un kopjot matus, bet arī strādāt ar augstākās kvalitātes produktiem. Zināšanu un produktu kombinācija ir garants Tavam prestižam!

Uzzini par šo lielisko iespēju: TAGAD


Nodaļas vadītāja: Daiga Rubule
Tālrunis: 67408200,
Mob.: 27843969
Fakss: 67408202
E-pasts:seminari@buts.lv


atpakaļ