background
Aktualitātesarrow
Uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusijas vakars Liepājā

Uzņēmēju biznesa kontaktu un diskusijas vakars Liepājā

11.11.2016

8.novembrī mācību centrs “BUTS” piedalījās pasākumā "UZŅĒMĒJU BIZNESA KONTAKTU UN DISKUSIJAS VAKARS LIEPĀJĀ!", kur tika apspriesti uzņēmējdarbības vides aktuālie jautājumi. Pasākumu organizēja Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības kamera Kurzemes reģiona nodaļa, kopā ar saviem sadarbības partneriem Kurzemes biznesa inkubatora un JCI Latvijas Liepājas nodaļu.

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Kurzemes reģiona nodaļa kopā ar sadarbības partneriem - Kurzemes biznesa inkubatoru un JCI Latvia Liepājas nodaļu, š.g. 8. novembrī, Liepājā, aicināja kopā sanākt uzņēmējus, lai piedalītos pasākumā "UZŅĒMĒJU BIZNESA KONTAKTU UN DISKUSIJAS VAKARS LIEPĀJĀ!".

Pasākuma līdzautors un organizators - LTRK biedru atlases vadītājs Ralfs Minkevičs, pateicās visiem uzņēmējiem par aktīvo dalību pasākumā!

Kopā sanāca 33 uzņēmēji no dažādām darbības jomām, lai dalītos kontaktos un diskutētu par uzņēmējdarbības vides aktuālajiem jautājumiem.
Vakara svarīgākais notikums bija 5 uzņēmumu problēmjautājumu risināšana, kā rezultātā šie uzņēmēji guva vērtīgas atziņas un padomus.
atpakaļ