background
Aktualitātesarrow

Decembra apskats: Šūšana un Ugunsdrošība Valmierā!

15.12.2016

Decembris mācību centra “BUTS” Valmieras filiālē paiet darbīgā gaisotnē. Tiek apgūtas jaunas prasmes gan darba vajadzībām, gan savam priekam un jauna talanta meklējumos. Aicinām lasīt par divu atšķirīgu, bet vērtīgu mācību programmu norisi.Sievišķīgi radošs hobijs – šūšana!


8. decembrī Valmieras filiālē 80 stundu apmācības Šūšanas pamatos beidza 6 kursantes. Šī ir jau sestā apmācību grupa mūsu pieredzes bagātajai šūšanas pasniedzējai Zintai Irbei, kuras pozitīvisms, radošums, šūšanas entuziasms un vēlme nodot šīs zināšanas mūsu kursantiem ir galvenais elements veiksmīgam apmācību procesam jau vairāku gadu garumā. Jo tieši Zintas prasmes mācīt un iemācīt šūt tiek slavētas kursantu vidū un informācijas nodošana saviem draugiem un paziņām ir veicinājusi aktīvu jauno grupu veidošanos Valmieras filiālē.

Apmācību laikā kursantes apgūst pamata iemaņas un zināšanas tērpu piegrieztņu konstruēšanā un modelēšanā un šūšanas tehnikā. Kursu laikā pedagoga uzraudzībā tiek uzšūti trīs apģērbi – bikses, svārki un kleita.Atsauksme no pasniedzējas Zintas Irbes: "Noslēguma nodarbībā dalībnieces atbildēja uz vadītājas sagatavotām biļetēm un tika demonstrēti sašūtie darbi. Vērtējums ir izcils un grūti bija pašām noticēt, ka viņas to ir paveikušas šajos četros mēnešos. Kas skan diezgan daudz,  godīgi parēķinot, tās ir tikai divas darba nedēļas, un tik daudz izdarīts pluss vēl iegūtas zināšanas. Jāpiebilst, ka dažas dalībnieces ar šūšanu saskārās pirmo reizi, un kur nu vēl šūt ar šujmašīnu, bet viss izdevās un dalībnieces šķiroties apsolījās, ka arī turpmāk šūs, jo tādus tērpus, kā viņas uzšūs veikalā nenopirks."


Ikviena kursante, kura ir apmeklējusi nodarbības ir gandarīta par sasniegto rezultātu, labi pavadītu laiku un iegūtajām zināšanām. Galvenais, kas nepieciešams, lai uzsāktu apmācības pie mums – patiesa vēlme iemācīties šūt. Par astoņiem speciālistiem vairāk!


Ikvienam uzņēmumam jārūpējas par savu darbinieku, īpašumu, mantas drošību un jānodrošina ugunsdrošība savā uzņēmumā. Tieši šī iemesla dēļ 8 uzņēmumu speciālisti no visas Vidzemes apguva programmu “Ugunsdrošība un aizsardzība - pamatlīmeņa zināšanu programma par objekta ugunsdrošību atbildīgajiem darbiniekiem”.

Mācību laikā kursanti apguva gan jautājumus, kas saistīti ar ugunsdrošības profilaksi, gan arī ugunsgrēku dzēšanas un glābšanas darbu taktiku un tehnisko nodrošinājumu.     


atpakaļ