background
Aktualitātesarrow
JAUNUMS! KNX universālās programmatūras apguve!

JAUNUMS! KNX universālās programmatūras apguve!

24.01.2017

No 2017. gada sākuma Mācību centrs “BUTS” piedāvā apgūt šobrīd vienu no modernākajām enerģētikas nozares apmācību programmām - KNX pamatzināšanu kursu.

Dzīvojot moderno tehnoloģiju pasaulē mēs pierodam, ka tehnoloģijas spēj atvieglot dažādas ikdienas situācijas. Šīs tehnoloģijas mūsu dzīvē ir ienākušas ļoti strauji. KNX ir universāla programmatūra, kuru lieto un izmanto visi populārākie ražotāji, lai varētu ieprogrammēt savas “viedās” elektroierīces un tādēļ, šīs sistēmas ienāk “gudrajās mājās”. Ar KNX ir iespējas kontrolēt mājas  apgaismoju, veikt klimata kontroli, nodrošināt ēkas funkcionalitāti un drošību, vadīt jebkuras elektroierīces, izmantojot šo sistēmu kā telpu piekļuves  “atslēgu”.

 

Apmācību programmā 30 stundu laikā tiks apgūta montāžas tehnoloģija, iekārtu uzstādīšana, programmas apguve un praktiska programmēšana no sākuma līdz nodošanai pasūtītājam. Teorētiskajā daļā uzzināsiet kā radās un kas ir KNX, apgūsiet programmatūras uzbūves pamatus, testēšanu un kļūdu atrašanu.

 

Pirmā kursa sākums jau 20. februārī Rīgā!

 

Aicinām izmantot šo iespēju iet kopsolī ar laiku un būt vienam no pirmajiem, kas apgūst šo programmu tik augstā līmenī. Papildiniet savas prasmes un zināšanas un paaugstiniet savu konkurētspēju šajā dinamiskajā moderno tehnoloģiju laikmetā.

 

Jautājumu gadījumā lūdzam vērsties mācību centra “BUTS” Elektronodaļā:

Tālrunis: 27841909; 27898035; 67559718
E-pasts: izaugsme@buts.lv
Rīga, Lāčplēša iela 125 - 200. kab.atpakaļ