background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs “BUTS” Kurzemes uzņēmēju forumā 2017.

Mācību centrs “BUTS” Kurzemes uzņēmēju forumā 2017.

03.02.2017

Š.g. 27. janvārī Liepājā, mācību centra “BUTS” pārstāvji piedalījās KURZEMES UZŅĒMĒJU FORUMĀ 2017. Forumā tikās Kurzemes uzņēmēji kopā ar draugiem un partneriem no visas Latvijas.

Foruma noritēja konstruktīvā gaisotnē. Tā programma bija piepildīta ar būtiskiem notikumiem:

  •  LTRK Kurzemes reģionālo padomes sēde

Kopā sanākuši un diskusijās piedalījās LTRK Kurzemes reģiona biedri, LTRK padomes priekšsēdētājs Aigars Rostovskis, kā arī VARAM parlamentārais sekretārs Jānis Eglītis un Valsts kontroliere Elita Krūmiņa.


  • Sadarbības līguma noslēgšana starp LTRK un Liepājas ekonomiskās zonas pārvaldi (LSEZ)

Līdz ar to Liepājā tika pavērta jauna lapaspuse uzņēmējdarbības vides uzlabošanā. Ievērojot kopējo apņemšanos strādāt uzņēmējdarbības attīstībai, misiju veicināt konkurētspējīgu ekonomiku, iespējas, pieredzi un panākumus, abas puses konstatējušas, ka daudzās jomās tām ir kopīgas intereses un vajadzības.


  • Latvijas uzņēmēju biznesa lepnuma stāsti

Foruma gaitā kopā mēs dzirdējām 4 iedvesmojošus stāstus no uzņēmējiem SIA “Metālmeistars” Māra Baloža, “Purified” Aivara Žimanta, “AERODIUM Technologies” Artūra Skrodera, “Vizulo” Lindas Zeltiņas.


  •  Kurzemes biznesa inkubatora mentoru sesijas

Ar mentoriem tikās: Elviss Straupenieks no SIA “Airboard”, Roberts Grundmanis no izklaides centra SIA “Blue Shock Race”, Agris un Jānis Kozlovski, kā arī Sindijs Eizengraudiņš no SIA “Boards Unlimited”.


  • LTRK Kurzemes biedru uzņēmēju godināšana

Pateicības tikai izteiktas Lindai Matisonei (Lauma Lingeria), Aivaram Žimantim (Purified), Jānim Vilnītim (LTRK) (Kurzemes padomes vadītājs) un Ģirtam Kronbergam (LTRK)


  • JCI Latvia Liepājas nodaļas rīkotais atpūtas un izklaides pasākums ar viktorīnām, dejām un saviesīgām sarunām.


Mācību centra "BUTS" reģionālais vadītājs M.Segliņš

atpakaļ