background
Aktualitātesarrow

Darbnīcas jauniešiem – nākotnei un izaugsmei!

14.02.2017

Mācību centra “BUTS” Valmieras filiālē noslēgušās no decembra (2016) līdz februārim (2017) ilgušās Darbnīcas jauniešiem, kuras sniedza ieskatu dažādu profesiju apgūšanā.

Pateicoties dalībai NVA projektā jauniešiem, darbnīcu dalībnieki no 22.decembra līdz 2.februārim guva ieskatu šādās profesijās:
Mazumtirdzniecības komercdarbinieks
Klientu apkalpošanas operators
Floristikas speciālists.

Nelielā, bet uzcītīgā jauniešu grupa 5 meiteņu sastāvā produktīvi izmantoja mācību laiku, apgūstot gan praktiskās, gan teorētiskās iemaņas.  Jaunietes guva priekšstatu par to, kādas darbība jomas padodas un ieinteresē katru dalībnieci.
Divas no dalībniecēm, novērtējot apmācību kvalitāti, šodien pieteicās uz citām apmācībām-Lietvedība.

Prieks atzīmēt, ka divas no darbnīcas jaunietēm, novērtējot mācību kvalitāti, teju uzreiz pēc projekta beigām pieteicās pilnvērtīgām apmācībām Valmieras filiālē programmā - “Lietvedis”.
Vēlam visām dalībniecēm veiksmi arī turpmāk, atrodot un stiprinot savu aicinājumu un apgūstot arvien jaunas un noderīgas prasmes.


Vēlamies atgādināt, ka jau ir sācies NVA kuponu apmācību periods. Ja arī jūs vēlaties apgūt radošas, noderīgas un pieprasītas prasmes un zināšanas, izmantojiet  iespēju “BUTS” Valmieras filiālē.

Attēlā varat iepazīties ar Floristikas nodarbībās radītajiem darbiem.
atpakaļ