background
Aktualitātesarrow

ATSKATS: seminārs “Personāla dokumentu pārvaldība darba likuma regulējumā”

06.03.2017

23.februārī Gulbenē notika seminārs “Personāla dokumentu pārvaldība darba likuma regulējumā”. Kuru apmeklēja un atsaucīgi novērtēja interesenti gan no Gulbenes, gan Alūksnes, Naukšēniem un Gulbenes novada pagastu pārvaldēm. Pozitīvās atsauksmes pierāda šādu aktuālo semināru lietderību un nepieciešamu reģionos.

Semināra galvenās tēmas bija:

  • Darba līguma saturā iekļaujamā informācija un to nozīme darba tiesiskajās attiecībās
  • Likuma prasības rīkojumiem, to saturam, darba laika uzskaite, atvaļinājuma grafiks vai pušu vienošanās
  • Praktiski piemēri un labā prakse personāla dokumentu pārvaldībai darba tiesisko attiecību izbeigšanas procesā.


Semināru vadīja lektore no Rīgas, Karīna Platā – maģistra grāds tiesību zinātnēs un personāla vadībā, kurai ir praktiskā darba pieredze, kopš 1996. gada darba tiesību un personāla dokumentu pārvaldības jomā.
Seminārs guva atsaucību, jo apmeklētāji brauca ne tikai no Gulbenes , bet arī no Alūksnes, Naukšēniem un Gulbenes novada  pagastu pārvaldēm.


Zemāk saņemtā atsauksme no semināra dalībnieces no Gulbenes novada Rankas pagasta pārvaldes lietvedes, Irēnas Jansones:
“23. februārī  apmeklēju Karīnas Platās vadīto semināru  “Personāla dokumentu pārvaldība Darba likuma regulējumā”. Semināra tēmu bija ļoti viegli klausīties, stāstījums un skaidrojumi bija saprotami un viegli uztverami. Jautāt par neskaidrajiem jautājumiem varēja semināra gaitā, negaidot semināra noslēgumu, jo beigās rodas jautājums- jautāt vai nē? Vairāk šādu semināru! Liels paldies lektorei un semināra organizatoriem! Man, kā pašvaldības darbiniekam, semināra piedāvātie materiāli un neskaidro jautājumu risinājums bija ļoti aktuāls.
Ar cieņu,
Irēna Jansone
Rankas pagasta pārvaldes lietvede”Sarmīte Deksne –  Mācību centra “BUTS” Gulbenes filiāles vadītāja:
“Šādi semināri par aktuālajām tēmām noteikti ir jārīko. Visi dalībnieki to atzina par vērtīgu pieredzi , pēc kuras nav jāmēro tālais ceļš uz galvaspilsētu Rīgu, jo lektors atbrauc uz vietas.”atpakaļ