background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs “BUTS”  starptautiskajā konferencē  “BIZNESS DAUGAVPILĪ un Latgales SEZ” Mācību centrs “BUTS”  starptautiskajā konferencē  “BIZNESS DAUGAVPILĪ un Latgales SEZ” Mācību centrs “BUTS”  starptautiskajā konferencē  “BIZNESS DAUGAVPILĪ un Latgales SEZ”

Mācību centrs “BUTS” starptautiskajā konferencē “BIZNESS DAUGAVPILĪ un Latgales SEZ”

13.03.2017

2017.gada 3.martā Daugavpilī pulcējās 239 uzņēmējdarbības jomas pārstāvji. No tiem, vairāk nekā 100 uzņēmēji no Latvijas, tai skaitā mācību centra “BUTS” Daugavpils filiāle; vairāk nekā 50 pārstāvji no ministrijām, vēstniecībām, tirdzniecības rūpniecības kamerām, attīstības aģentūrām, konsulātiem, LR Saeimas, citām SEZ un dažādu valstu pārstāvniecībām Latvijā; vairāk nekā 50 starptautiskie pārstāvji no 9 valstīm un citi ieinteresētie par biznesa iespējām Daugavpilī un Latgales SEZ.

Jau no 2017.gada janvāra darbojas Latgales speciālā ekonomiskā zona (SEZ). Šī starptautiskā konference tika organizēta ar mērķi iepazīstināt ar SEZ priekšrocībām biznesa attīstībai tieši Latgales reģionā.

Konferencē nozares eksperti izteica savu viedokli par to, kā uzņēmēji var iegūt maksimālu atdevi, izmantojot Speciālās ekonomiskās zonas piedāvātās priekšrocības. Tika sniegta informācija par valsts un pašvaldības, kā arī Tirdzniecības rūpniecības kameras, Biznesa inkubatora, Altum un Nodarbinātības valsts aģentūras atbalsta iespējām uzņēmējiem. Konferencē uzstājās Daugavpils uzņēmumu un biznesa parku pārstāvji, daloties sava pieredzē.

Konferences laikā tika parakstīti sadarbības līgumi starp Latgales SEZ un Vitebskas SEZ Baltkrievijā, un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (TRK) Dienvidlatgales nodaļu un Baltkrievijas TRK Vitebskas nodaļu.

Mācību centrs “BUTS” atgādina, ka jaunu sadarbību uzsākšana un īstenošana biznesa vidē ir arī jaunas iespējas darba tirgū. Aicinām sekot līdzi uzņēmējdarbības attīstībai reģionā, kritiski izvērtēt esošās un apzināt trūkstošās prasmes un kompetences un paaugstināt savu konkurētspēju, izmantojot plašo mācību centra kursu un semināru klāstu.

Rakstā izmantotais avots:
https://www.daugavpils.lv/lv/644atpakaļ