background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs “BUTS” izstādēs Liepājā un Aizkrauklē (17.-18.03.17.) Mācību centrs “BUTS” izstādēs Liepājā un Aizkrauklē (17.-18.03.17.) Mācību centrs “BUTS” izstādēs Liepājā un Aizkrauklē (17.-18.03.17.) Mācību centrs “BUTS” izstādēs Liepājā un Aizkrauklē (17.-18.03.17.) Mācību centrs “BUTS” izstādēs Liepājā un Aizkrauklē (17.-18.03.17.)

Mācību centrs “BUTS” izstādēs Liepājā un Aizkrauklē (17.-18.03.17.)

22.03.2017

Pagājušajā nedēļas nogalē aicinājām apmeklēt mācību centra “BUTS” stendu Aizkrauklē izstādē “Pārnovadu uzņēmēju dienas 2017” un Liepājā – izstādē “Ražots Liepājā”.

Interesentiem bija iespēja iepazīties ar mācību centra piedāvājumu pilsētās, kā arī uzzināt par izglītības iespējām visā Latvijā. “BUTS” stendos atsaucīgi konsultanti informēja par konkrēto kursu specifiku un vispārējo mācību centra piedāvājumu, apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar prezentācijām par mācību centru, saņemt informatīvos materiālus, kā arī piedalīties dažādas aktivitātēs:

“BUTS”  stends Liepājā sniedza lielisku iespēju vērot un arī piedalīties metināšanas procesā, iepazīt neierastu šķidrā slāpekļa pielietojumu – saldējuma pagatavošanā dažu sekunžu laikā. Izstādes laikā stenda apmeklētājiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas metināšanā un, aizpildot testu, piedalīties balvu izlozē no mācību centra “BUTS” un mūsu sadarbības partneriem. Vēlamies sveikt laimētājus un mudināt arī turpmāk aktīvi apgūt un atjaunot zināšanas dažādās jomās!

Savukārt “BUTS” Aizkraukles stendā, kura tematika šogad bija “Profesija 1 dienas laikā*”, mazos un arī lielos apmeklētājus sveica mācību centra “BUTS”  talismans – zinību pūce. Mirkļi tika iemūžināti ar moment-foto stenda palīdzību, ceram, ka iegūtās foto-grāmatzīmes kalpos par iedvesmu jaunu zināšanu apguvei. Pateicoties stenda aktīvajai darbībai, ieguvām izstādes Atraktīvākā stenda titulu!

FOTO: "Ražots Liepājā 2017"FOTO: "Pārnovadu dienas Aizkrauklē 2017"


* Atbilstoši Latvijas Republikas normatīviem aktiem, mācību centrs „BUTS” ir deleģēts kā Profesionālās kompetences novērtēšanas institūcija veikt ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanu.atpakaļ