background
Aktualitātesarrow
Mācību centra ''BUTS'' un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija DAUGAVPILĪ (16.03.17.) Mācību centra ''BUTS'' un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija DAUGAVPILĪ (16.03.17.) Mācību centra ''BUTS'' un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija DAUGAVPILĪ (16.03.17.)

Mācību centra ''BUTS'' un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija DAUGAVPILĪ (16.03.17.)

23.03.2017

16. martā Daugavpilī norisinājās mācību centra “BUTS” un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) Dienvidlatgales nodaļas organizētā diskusija ar devīzi: "Apvienojot domas un darbus – ko varam dot uzņēmēju atbalstam un uzņēmējdarbības vides attīstībai?”. Diskusijas mērķis bija  vietējas ekonomikas stiprināšana un uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides radīšana.

Pasākuma laikā par LTRK aktualitātēm  informēja tās priekšsēdētājs Jānis Endziņš.  Mācību centra “BUTS” Daugavpils filiāles vadītāja Aļona Rašķevska iepazīstināja klātesošos ar mācību centra darbību un aktuālo piedāvājumu uzņēmējiem.

Diskusijā kā aicinātie viesi piedalījās Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Pēteris Dzalbe, Daugavpils novada domes Attīstības nodaļas projektu daļas projektu koordinators Jāzeps Krukovskis, Latgales plānošanas reģiona Latgales uzņēmējdarbības centra vadītājs Vladislavs Stankevičs un Finanšu institūcijas "Altum" programmas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai reģionālā centra vadītāja Vita Pučka.

Pasākumā tika apspriesti jaunākie uz uzņēmējdarbības attīstību vērstie pasākumi Dienvidlatgales reģionā, kā arī sniegta vērtīga informācija par to, kā uzlabot un attīstīt uzņēmuma sniegumu.
Ceram, ka diskusija veicinājusi jaunu ideju rašanos, kontaktu nodibināšanu un impulsu turpmākai uzņēmējdarbības attīstībai.atpakaļ