background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs

Mācību centrs "BUTS" sadarbībā ar Litenes pagasta pārvaldi īsteno pieaugušo neformālās izglītības programmu “Rokasgrāmata mūsdienu cilvēkam”

24.03.2017

Litenes pagasta pārvalde, sadarbībā ar mācību centru “BUTS” organizē bezmaksas pieaugušo neformālās izglītības apmācību programmu “Rokasgrāmata mūsdienu cilvēkam”.  Programmas mērķis ir veicināt Litenes pagasta iedzīvotāju konkurētspējas paaugstināšanu mūžizglītības kontekstā.

Apmācības sastāv no četrām atsevišķām nodarbībām par dažādām tēmām. Lekcijas “Ikdienas Make up meistarklase”, “Matu sakārtojumi jebkuram vecumam un gaumei” un “Svētku galda klāšanas kultūra” sniegs zināšanas, kā izveidot ārējo tēlu, lai veiksmīgi sevi pārstāvētu darba un uzņēmējdarbības vidē. Savukārt, tēmas “Uzņēmējdarbības uzsākšana”noklausīšanās būs noderīga visiem, kas jau nodarbojas, vai nākotnē plāno īstenot savu biznesa ideju. Aktuālā likumdošana, atšķirības starp pašnodarbināto, saimnieciskās darbības veicēju un mikrouzņēmumu – to visu būs iespējams uzzināt šajā nodarbībā.


Nodarbības notiks Litenes pamatskolas mācību telpās laikā no plkst. 17:15 līdz 21:00 pēc noteikta grafika:

                        Tēma                                                                        Datums

1.    Ikdienas Make up meistarklase                                         23.03.2017
2.    Matu sakārtojumi jebkuram vecumam un gaumei        30.03.2017
3.    Svētku galda klāšanas kultūra                                           06.04.2017
4.    Komercdarbības uzsākšana                                              12.04.2017
 
Pieteikšanās anketas iespējams aizpildīt Litenes pagasta pārvaldē vai arī, ierodoties uz pirmo nodarbību. Apmeklējot nodarbību “Ikdienas Make up meistarklase” vēlams ņemt līdzi savu kosmētikas maciņu.
Lekciju noslēgumā ikviens, kurš būs noklausījies visas tēmas, saņems mācību centra “BUTS” sertifikātu par veiksmīgu izglītības programmas apguvi.

Visvērtīgāk ir ieguldīt izglītībā, tādēļ tiksimies nodarbībās!

Pieaugušo neformālās izglītības programma “Rokasgrāmata mūsdienu cilvēkam tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu 500,00 EUR. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.

Avots: https://www.litene.lv/
Autors: Ilze Paidereatpakaļ