background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs

Mācību centrs "BUTS" gūst panākumus "Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017"

10.05.2017

Aprīļa beigās (28.-29.04.17.) mācību centrs „BUTS” aicināja visus interesentus uz “Uzņēmēju dienām Zemgalē 2017”, kuras norisinājās Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā. “BUTS” stenda apmeklētājiem bija iespēja iepazīties ar reģionā aktuālo mācību risinājumu piedāvājumu, kurš pielāgots gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.

Izstādes apmeklētājiem bija iespēja piedalīties metināšanas paraugdemonstrējumos, vērot (un nogaršot)  kā ar sausā ledus palīdzību top saldējums, kā arī, aizpildot metināšanas zināšanu testu,  piedalīties balvu  izlozē no mācību centra “BUTS” un sadarbības partneriem.
Interesenti tika aicināti iepazīties ar mūsu talismanu – zinību pūci, kā arī iemūžināt mirkļus foto stendā ar iespēju iegūt tūlītēju foto-grāmatzīmi.
Izstādes organizatori un apmeklētāji novērtēja plaši pameklēto “BUTS” stendu un atraktīvo sniegumu ar apbalvojumu nominācijā "Ekstravagantākais dalībnieks".

Mācību centrs „BUTS” jau vairāk kā 26 gadus ir tālākizglītības pakalpojumu līderis un piedāvā akreditētas profesionālās mācību programmas, zināšanu atjaunošanas un kvalifikācijas programmas, dažādus kompetenču kursus, kā arī iespēju iegūt oficiāli atzītu profesionāls kvalifikācijas apliecinājumu 1 dienas laikā.atpakaļ