background
Aktualitātesarrow
Jaunākais elektrosaimniecības pārvaldē!
new

Jaunākais elektrosaimniecības pārvaldē!

18.09.2013

Lai vērstu mācību centra „BUTS” bijušo, esošo un topošo izglītojamo uzmanību inovācijām nozarē, „Schneider Electric” septembra mēnesī aicina saņemt konsultācijas SLO filiālēs, kur „Schneider Electric” eksperti stāstīs par inovācijām nozarē! Jau gandrīz gadu mācību centram „BUTS” ar globālo speciālistu enerģijas pārvaldībā „Schneider Electric” ir noslēgts memorands, kā rezultātā mācību centra „BUTS” elektronodaļa funkcionē kā autorizēts apmācību centrs, sniedzot zināšanas par jaunākās paaudzes elektrosaimniecības pārvaldības risinājumiem.

Šoreiz Gatis Arājums (LifeSpace produktu vadītājs Baltijas valstīs) aicina uzzināt par jaunumiem Merten slēdžu un kontaktligzdu jomā, par KNX jeb "gudro māju" un par citiem risinājumiem, savukārt  Andris Brīvers (Industriālās automatizācijas komponentu produktu vadītājs Baltijas valstīs) sniegs konsultācijas par motoru aizsardzību, industriāliem sensoriem, terminālblokiem, universāliem skapjiem, spiedpogām, slēdžiem, signāllampām.
Globālais speciālists enerģijas pārvaldē „Schneider Electric” sola parūpēties arīdzan par jaunāko produktu prezentācijām, pamieloties ar gardām uzkodām, kā arī saņemt suvenīrus! Iegādājoties Merten mehānismus, saņemsiet 20% atlaidi Merten* rāmjiem. Automātiskajiem slēdžiem Acti9 papildus 20% atlaide. Atnesiet savu veco ESMI ESA vai MESA paneli un saņemiet 20% atlaidi jauna FX-3NET paneļa iegādei.
  • Iegādājoties Merten mehānismus, saņemsiet 20% atlaidi Merten Antīks rāmjiem un M-Elegance stikla un metāla rāmjiem.
  • Schneider Electric automātiskajiem slēdžiem Acti9 papildus 20% atlaide.
  • Atnesiet mums savu veco ESMI ESA vai MESA ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas paneli un saņemiet 20% atlaidi jauna FX-3NET paneļa iegādei.

Esi ieinteresēts? – Apmeklē, uzzini par jaunāko un lieliski pavadi pēcpusdienu!

Klientu konsultāciju dienas (12.00 - 14.00):
03.09. Centrālais birojs, Malēju iela 1A, Rīga;
17.09. Valmieras filiāle, Ausekļa iela 31;
18.09. Liepājas filiāle, Zemnieku iela 32;
30.09. Daugavpils filiāle, Preču iela 1;
Dizaineru konsultāciju diena (12.00 - 16.00):
24.09. Ganību dambis filiāle, Ganību dambis 7a, 3.korpuss, Rīga.atpakaļ