background
Aktualitātesarrow
Mācību centra Mācību centra Mācību centra

Mācību centra "BUTS" darbinieku saliedētības piektdiena Jelgavā (15.09.17.).

19.09.2017

Septembra vēji līdzi nes jaunu mācīties gribētāju pieplūdumu ne tikai skolās, bet arī pieaugušo izglītības nozarē. Lai arī mācību centrs “BUTS” aktīvi nodrošina izglītības programmu apguvi visa gada garumā, septembris ir lielisks atskaites un atspēriena punkts pirms tradicionāli noslogotākās mācību sezonas. Lai rudeni sāktu ar saliedētības un mērķtiecības garu, pagājušo saulaino piektdienu “BUTS” kolektīvs pavadīja saliedētības pasākumā, apciemojot mūsu kolēģus Jelgavas filiālē.

Tā kā esam izglītības nozares pārstāvji un entuziasti, brauciens uz otru Latvijas galvaspilsētu tika pārvērsts par izzinošu, gides stāstījuma pavadītu ekskursiju. Pierastais, nepilnu stundu garais ceļš līdz kādreizējai Mītavai pārvērtās par mazliet aizmirstu un vēl nedzirdētu stāstu un faktu virkni, kas ļāva kaimiņu pilsētu atklāt no jauna.

Sekojot klasiskajām mācībām par prāta un ķermeņa līdzsvarotu noslodzi, “BUTS” darbinieki izbaudīja veselīgu konkurenci, stiprinot komandas garu, cīnoties par punktiem savstarpējā draudzības spēlē boulingā.

Aktīvā diena noslēdzās mācību centra “BUTS” Jelgavas filiālē, kur neformālā gaisotnē kolēģiem bija iespējams iepazīt filiāli, izrunāt dažādus jautājumus, piedalīties viktorīnā par uzņēmumu, kā arī pievienoties diskusijām un prāta vētrām.

Šādi apciemojot plašo “BUTS” filiāļu tīklu, mēs pilnvērtīgāk iepazīstam un izprotam cilvēkus un pilsētas, ar kuriem tik cieši saistīta mūsu darba ikdiena.

Sakām lielu PALDIES Rīgas un Jelgavas kolēģiem par pasākuma organizēšanu, laipno uzņemšanu un iedvesmu rudens cēlienam!
atpakaļ