background
Aktualitātesarrow
Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem

Naukšēnos noslēgušās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības jaunajiem uzņēmējiem

03.01.2018

27.decembrī ar svinīgu brīdi noslēdzās mācību centra “BUTS” organizētās apmācības Naukšēnu novada vidusskolā. Trīspadsmit jaunie uzņēmēji, visa gada garumā apguva mācību kursu “No idejas līdz uzņēmumam” un rezultātā prezentēja savu ideju par jauna uzņēmuma izveidi. Kursa noslēgumā katrs absolvents saņēma apliecību par veiksmīgi apgūtajām zināšanām un iegūto pieredzi, kuru pasniedza Naukšēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Zuments un mācību centra “BUTS” pārstāvji.

Svētkus paspilgtināja mācību centra “BUTS” sagādātā svētku torte un īpašā Pūcīte, kas priecēja klātesošos.

Mācību centra “BUTS” Valkas filiāles vadītāja  Baiba Vorobjeva uzsvēra, ka Naukšēnu novada pašvaldība ir vienīgā pašvaldība, kura nodrošina pilnīgu mācību atmaksu visiem mācīties gribētājiem. Turklāt tā atmaksāja arī transportu un ceļa izdevumus, lai jaunie uzņēmēji varētu doties mācību ekskursijā. Visa gada garumā ar jaunajiem censoņiem kopā bija lektore Gunta Bole, bet dažādu tēmu lasījumus nodrošināja pieaicinātie lektori.

Viens no jaunajiem uzņēmējiem Ivo Lauberts atzina, ja pašvaldība nebūtu segusi mācību maksu, tad būtu grūti atrast vai nu laiku, vai naudu, lai apgūtu šādus kursus. Jauno uzņēmēju vidū bija gan skolēni, gan pieaugušie, kuri tagad ir entuziasma un ideju pilni realizēt savu ideju par uzņēmuma izveidi. Sveicam ar apliecības saņemšanu un vēlam veiksmi savu ideju realizējot!

Avots
Raksts par mācību ekskursiju (4lpp.)atpakaļ