background
Aktualitātesarrow
Aizkrauklieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Aizkrauklieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

24.01.2018

Mācību centra “BUTS” Aizkraukle filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Aizkraukles filiālē sešās apmācību grupās ar gandrīz 40 dalībniekiem sastāvā apgūst tādās mācību programmas kā “Transportlīdzekļu vadītāju periodiskā apmācība (95. kods)”, “Cilvēku celšanai paredzētā pacēlāja operators”, “Iepirkšanas loģistika - izejvielu un materiālu piegāde”, “Apmācība darbam ar krūmgriezi un motorzāģi”, “Hidromanipulatora operators” un “Mājas lapu veidošana”. 

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 

Aicinām aizkraukliešus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām!

atpakaļ