background
Aktualitātesarrow

Vienīgais cilvēks, kurš var tevi atturēt no taviem mērķiem, esi tu pats!

25.01.2018

Decembra nogalē Mācību centra “BUTS” Madonas filiālē sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūras Madonas filiāli uzsākām jaunu projektu “Motivācijas programma darba meklēšanai un sociālā mentora pakalpojumi.” ESF projekta “Atbalsts ilgstošajiem bezdarbniekiem ietvaros”. Motivācijas programmu uzsāka 12 ilgstošie bezdarbnieki.

Projekts  klātienes nodarbībās  ilgst 20 dienas un pēc tam 3 mēnešu periodā  notiek individuālas konsultācijas ar mentoru.

Projekta mērķis ir motivēt, preventīvi atbalstīt un veicināt ilgstošo bezdarbnieku iekārtošanos piemērotā pastāvīgā darbā vai iesaistīšanos pašnodarbinātībā.
Nodarbību ietvaros bezdarbniekiem tiek sniegta psiholoģiska palīdzība, atbalsts un konsultācijas individuālo sociālo problēmu risināšanā, starp profesionālās tikšanās, motivēšanas pasākumi, pilnveidotas sadzīves prasmes un nostiprinātas darba meklēšanas prasmes.

24. janvārī pirmā grupa pabeidza klātienes apmācības un, sakot lielu paldies pedagogiem, daži no grupas jau plānoja par darba attiecību uzsākšanu. Apmācību procesā grupa savā starpā ļoti sadraudzējās - emocionālo saišu veidošanās starp cilvēkiem ļoti palīdz motivācijas meklējumos.

Ceram, ka šīs nodarbības palīdzēs mūsu kursantiem atrast to motivāciju veikt nepieciešamās izmaiņas, lai iegūtu to degsmi, to spēku un enerģiju ikdienā, lai darītu vairāk un dzīvotu tādu dzīvi, kā tu, patiesi, vēlies!atpakaļ