background
Aktualitātesarrow
Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā. Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā. Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā. Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā. Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā. Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā.

Rokas kā rota –“Klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmju” kursa izlaidums Valkā.

25.01.2018

20. janvārī Valkas filiālē 5 jaunietes saņēma sertifikātus, kā apliecinājumu, ka ir apguvušas klasiskā manikīra un gēla nagu modelēšanas prasmes. Sešas sestdienas ar kursantēm strādāja pasniedzēja Kitija, lai sniegtu teorētiskās un praktiskās zināšanas par klasiskā manikīra tehnoloģijas pamatprincipiem, nagu kopšanas instrumentu un kosmētikas izmantošanu, palīdzētu apgūt iemaņas gēla nagu pieaudzēšanā un modelēšanā.

Draudzīgā gaisotnē laiks ir paskrējis nemanot un nu jaunietes var turpināt pilnveidot un attīstīt savas iegūtās prasmes, radot skaistumu ikdienā.

Līdz pavasarim izdosies! To mēs apsolām visām pārējām, kuras arī interesējas par iespēju apgūt manikīra prasmes. Līdz 7. februārim ikvienam  ir iespēja pieteikties uz minētajiem kursiem, lai jau 10. februārī  varētu  uzsākt mācības.

Vairāk informācijas par kursiem un pieteikties iespējams Valkas filiālē:

Tālr.: 64707020, 27898014, 27898024
E-pasts: valka@buts.lv atpakaļ