background
Aktualitātesarrow
Ventspilnieki aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Ventspilnieki aktīvi izmanto iespēju mācīties!

24.01.2018

Mācību centra “BUTS” Ventspils filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Ventspils filiālē 8 apmācību grupas apgūst dažādas mācību programmas. 

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 

Aicinām ventspilniekus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām (piemēram, šobrīd pie mums zinības aktīvi apgūst frizieri, manikīri, grāmatveži, loģistikas darbinieki, metinātāji, daiļdārznieki un šuvēji) arī mūsu facebook proflilā  - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām!atpakaļ