background
Aktualitātesarrow
Aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Aktīvi izmanto iespēju mācīties!

25.01.2018

Mācību centra “BUTS” Elektronodaļas gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Elektronodaļā 3 apmācību grupās ar 55 dalībniekiem sastāvā apgūst tādās mācību programmas kā Kontrolleru, mikrokontrolleru un mikroprocesoru sistēmu programmēšana” un “Ēku energoefektivitātes pamati (energoefektivitāte mājoklī un uzņēmumā)”.

Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 


Aicinām rēzekniešus un citu novadu iedzīvotājus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām! atpakaļ