background
Aktualitātesarrow
Daugavpilieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

Daugavpilieši aktīvi izmanto iespēju mācīties!

24.01.2018

Mācību centra “BUTS” Daugavpils filiālē gads iesācies ražīgā un saspringtā darbā, cītīgi strādājot pie Pieaugušo apmācības projekta 1.kārtas programmas apmācību uzsākšanas un kvalitatīvas novadīšanas. Ņemot vērā, ka šis projekts paver iespēju apgūt jaunas zināšanas vai pilnveidot esošās strādājošiem ar tikai 10% mācību maksas līdzmaksājumu, jo pārējo maksu sedz ES fondi un valsts, interese par šo piedāvājumu ir patiešām liela!

Janvārī, Daugavpils filiālē projekta ietvaros mācības uzsākušas 16 grupas  - no tām populārākās programmas "Kvalitātes vadība uzņēmumā" un "Produktu izstrādes projektu vadība". Daudz interesentu ari par programmām "Autokrāvēja vadītājs", "Elektrokrāvēja vadītājs", "Stropētājs", "Mājas lapu veidošana", "Darbs augstumā", "Sastatņu montāža un demontāža", "Telpu noformējums un interjers", "Keramikas formu izgatavošana", "Ēku energoefektivitātes pamati" u.c. Starp citu, kas interesanti, pie mums programmu "Apmācības darbam ar motorzāģi un krūmgriezi" izvēlas apgūt arī dāmas, par ko mums liels prieks!


Ja nepaspējāt pieteikties projekta 1.kārtai, nepalaidiet garām otru iespēju, jo jau šī gada martā ir plānota pieteikšanās projekta 2. kārtas apmācību programmām. Informējiet mūs par savu interesi dalībai šajā projektā un mēs ar jums sazināsimies, tiklīdz būs uzsākta pieteikšanās. 


Aicinām rēzekniešus un citu novadu iedzīvotājus sekot līdzi aktualitātēm gan par šo projektu, gan citām mācību iespējām - mēs būsim priecīgi sagaidīt atkal jaunus pieteikumus mācībām! atpakaļ