background
Aktualitātesarrow
Mācību centrs “BUTS” izstādē “Ziemas diena” Ķīpsalā.

Mācību centrs “BUTS” izstādē “Ziemas diena” Ķīpsalā.

09.02.2018

Šodien (09.02.18.) mācību centra “BUTS” pārstāvji kopā ar “Schneider Electric” piedalās SIA “SLO Latvia” rīkotajā pasākumā "Ziemas diena" (Ķīpsalā). Ikgadējā izstāde "Ziemas diena" ir vienīgā specializētā elektrisko materiālu izstāde Latvijā.

Izstādē iespējams tikties ar piegādātājiem un uzzināt jaunumus no dažādām produktu grupām - instalācijas materiāli, telekomunikācija, drošības sistēma, apgaismojums, atjaunojamā enerģija, instrumenti, darba drošība, kabeļi un citām.
Izstādes laikā nosisinās elektriķu konkurss, kura uzvarētāji varēs piedalīties “Schneider Electric” konkursa finālā. “BUTS” stenda apmeklētājiem ir iespēja pārbaudīt savas zināšanas, meklējot kļūdas savienojumos un aizpildot zināšanu testu – divi veiksmīgie testa izlozes dalībniekiem tiks pie balvas no mācību centra 50 EUR vērtībā. Izstādes viesiem ir iespēja iemūžinātu šo “Ziemas dienu” mūsu fotobūdā, iegūstot piemiņas foto-grāmatzīmi un uzzināt par mācību centra aktuālo piedāvājumu un mācību risinājumiem enerģētikas un citās jomās.
atpakaļ