background
Aktualitātesarrow
Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi

Uzziedot ziemā – nagu kopšana un dizaina kursi

05.02.2018

„Cilvēkā visam jābūt skaistam: gan sejai, gan drēbēm, gan domām” – apgalvoja klasiķi, pavisam aizmirstot par rokām. Ziema ir skarbs gadalaiks un rokas to jūt. Tāpēc priecājamies par mūsu kursantu janvāri izrādīto interesei, apmeklējot nagu kopšanas un dizaina nodarbības.

Vārds „manicure” tulkojumā no franču valodas nozīmē speciālo roku kopšanu. Ar skaistumu iespējams dalīties – tieši tādēļ meistari, kuri spēj padarīt rokas koptas, radīt gleznas pirkstu galos un sniegt padomu roku kopšanā, vienmēr tiek novērtēti.

Profesionālās un atraktīvās pasniedzējas Aijas Mārtiņsones -Liepas vadībā janvārī mācību centrā “BUTS” tika apgūti dažādi tehniskie paņēmieni, kas palīdzēja rokām tapt sakoptām, pielietojot gēlu nagu pieaudzēšanas tehnoloģiju un izveidojot  dažādus nagu dizainus.

Fotogrāfijās redzams kursa dalībnieču veikums. Vēlam arī turpmāk sevi un citus priecēt ar šo mazo, bet pamanāmo skaistuma un sakoptības niansi.


atpakaļ