background
Aktualitātesarrow
Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski! Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski!

Drēbnieku grupai eksāmena rezultāti ir lieliski!

23.05.2016

20.aprīlī mācību centra “BUTS’’ Biznesa un karjeras nodaļā sagaidīts kursa “Drēbnieki” izlaidums, šī grupa 11 cilvēku sastāvā šūšanas un modelēšanas prasmes apguva jau no šī gada janvāra. Pirms rezultātu paziņošanas vērojams neliels satraukums, bet lielais darbs jau padarīts un nobeiguma eksāmena rezultātu paziņošana jau vairs nav tik izšķiroša. Kamēr komisija pieņem lēmumu, kursa absolventes ar manāmu lepnumu izrāda savus darbus – tik daudzveidīga krāsu un modeļu palete – mēteļi, kleitas, svārki un žaketes!

Kursa absolvente Kristīne Vilciņa atklāj, ka mācību centra “BUTS” darbnīcā teicami apguva v tehniskās prasmes, bet īsto arodprasmi  ieguva tieši prakses laikā  2 mēnešu garumā uzņēmumā,  kas arī lika sajust īsto profesionālo dzīves garšu, un  radīt priekšstatu, ka iegūtās prasmes vēl jāpilnveido.  Salīdzinot ar skolu darbā ir pilnīgi cits temps, -  ļoti ātri jāspēj reaģēt uz  klienta pasūtījumu!

Uz jautājumu par tālāko darbību pēc  šīs programmas  beigšanas, absolventēm ir dažādas atbildes, taču pārsvarā jaunās drēbnieces orientējas uz individuālo pasūtītāju, ko var iegūt pēc labām atsauksmēm.  Konkurence liela,  taču individuāli konstruēts  tērps , atbilstoši klienta augumam allaž pieprasīts, līdz ar to arī  roku darbs  ir  cieņā un novērtēts, tāpēc  jaunās drēbnieces  nākotnes  vīzija un plāni  saistās ar  individuālām šūšanas darbnīcām.

Pēc mirkļa jau  eksāmena rezultātu paziņošana,  un  tie  ir iepriecina visus klātesošos -  visas apmācāmās ir eksāmenu nokārtojušas, un  starp tām  3 jaunās drēbnieces  to izdarījušas  teicami. Mācību centra ‘’BUTS”  vārdā sveic  Laura Birģele un katra absolvente   svinīgā atmosfērā  saņem  Profesionālās kvalifikācijas apliecību.  Smaidi, saviļņojums  un apsveikumi!

Pasniedzēja Nora Skara ir gandarīta par savas grupas  rezultātiem! Reizē ir prieks, un mazliet skumīgi, ka grupas pulcēšanās mācību centra BUTS darbnīcā  oficiāli ir beigusies.

Jaunajām drēbniecēm  novēlam  panākumus un ļoti daudz  individuālu klientu! Lai izdodas!


atpakaļ